Nabór do projektu badawczego

14.07.2015

W związku z realizacją projektu badawczego „Enancjoselektywna reakcja retro-aza-Michaela z polimerowymi reagentami i w układzie przepływowym do asymetrycznej syntezy 8-członowych pierścieni karbocyklicznych” realizowanego w Zakładzie Chemii Organicznej, Uniwersytetu w Białymstoku, finansowanego przez NCN w ramach konkursu OPUS 8, poszukujemy osoby do pracy w projekcie badawczym w zakresie syntezy organicznej (możliwość podjęcia studiów doktoranckich).

Wymagania:

• Ukończone studia magisterskie (kierunki chemia, technologia chemiczna, biotechnologia, farmacja itp.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z literatury naukowej i prezentację wyników badań
  • Umiejętność samodzielnego planowania i wykonania prac w laboratorium oraz opracowania uzyskanych wyników
  • Silna motywacja do pracy naukowej, otwartość na nowe technologie, chęć zdobywania nowych umiejętności i samokształcenia
  • Predyspozycje do pracy zespołowej
  • Mile widziane (lecz niekonieczne) doświadczenie w syntezie organicznej oraz w syntezie w warunkach przepływowych

Forma zatrudnienia: umowa o dzieło.

Wymagane dokumenty, które należy wysyłać w wersji elektronicznej do dnia 15.09.2015 r. (osoby zainteresowane podjęciem studiów doktoranckich – do dnia 20.08.2015) na adres: retroazamichael@gmail.com:

• Skan dyplonu
  • CV zawierające dane kontaktowe (nazwisko, stanowisko) dwóch osób mogących wystawić referencje
  • List motywacyjny