INNOWACYJNE SUROWCE KOSMETYCZNE i ZWIĄZKI BIOLOGICZNIE AKTYWNE W KOSMETOLOGII

09.06.2020

Sesja posterowa

„ INNOWACYJNE SUROWCE KOSMETYCZNE i ZWIĄZKI BIOLOGICZNIE AKTYWNE W KOSMETOLOGII“

7-8 października 2020 r po raz 10 odbędą się Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe. To czołowe targi branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Czołowi wystawcy z całego świata prezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie surowców, recepturowania, laboratoriów badawczych, a także urządzeń testowo-pomiarowych czy też opakowań branży Personal Care i Home Care. Wydarzenie oferuje dodatkowo unikalny program edukacyjny, którego częścią jest sesja posterowa, na którą mamy zaszczyt Państwa zaprosić.

Zależy nam także, aby aktywnie włączyli się Państwo w budowanie tego przedsięwzięcia.

Chcielibyśmy, aby środowiska naukowe, wystawcy oraz studenci mogli zaprezentować szerokiej publiczności Targów, najnowsze badania i nowatorskie rozwiązania, które przyczyniają się do rozwoju branży kosmetycznej. W związku z tym zapraszamy do udziału towarzyszącej X Targom sesji posterowej pt. „Innowacyjne surowce kosmetyczne i związki biologicznie aktywne w kosmetologii”. Będzie ona okazją do zaprezentowania w syntetycznej i twórczej formie plakatu badań własnych lub najnowszych doniesień branżowych.

ZASADY UDZIAŁU

Aby wziąć udział w sesji posterowej „Innowacyjne surowce kosmetyczne i związki biologicznie aktywne w kosmetologii” prosimy o:

1. Zgłoszenie udziału w sesji plakatowej do dnia 17.07.2020 r (piątek) za pomocą formularza rejestracyjnego (dostępny tutaj)

2. Przygotowanie posteru wg. szablonu (dostępny tutaj) oraz dostarczenie posteru wg drukarskich wytycznych (przekazane zostaną w osobnej wiadomości) do dnia 18.09.2020 r (piątek)

Uwaga: Dopuszczane jest przekazanie gotowych plakatów, spełniających powyższe wymagania, powstałych przy okazji realizowanych innych projektów.

Wskazówki dla autorów posterów

OD ORGANIZATORA

1. Sesja plakatowa będzie odbywała się w dniach 7-8 październik 2020 r., w godzinach od 10.00 do 17.00, w hali Expo XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, 01-222 Warszawa.

2. Wybór posterów do ekspozycji odbędzie się na podstawie przesłanych w formularzy rejestracyjnym abstraktów.

3. Po zakończeniu ekspozycji, plakaty będą do odebrania w siedzibie Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w ciągu 14 dni od daty zakończenia. Po upływie terminu przechodzą na własność organizatorów.

4. Organizator zastrzega zmiany.

KONTAKT:

Jacek Wałasz