REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻOWEGO POWER 3.5

Data: 15 - 25.05.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Biologii
Przejdź do kalendarza Zapisz w kalendarzu Zapisz w kalendarzu Google pokaż na mapie

REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻOWEGO POWER 3.5

W dniach 15-25 maja 2023 r. odbędzie się rekrutacja do programu stażowego projektu "Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu". Informacje o projekcie, regulamin rekrutacji oraz wszystkie niezbędne dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie:

Kandydatów z kierunku Biologia obowiązuje rekrutacja dwuetapowa:

1) przesłanie w terminie 15.05.2023 – 17.05.2023 formularzy rekrutacyjnych na adres e-mail (przez USOSmail) Koordynatora Wydziałowego: dr Elżbiety Bondy-Ostaszewskiej (elabonda@uwb.edu.pl).  W temacie maila proszę wpisać: „STAŻ2023- Imię i Nazwisko”. Informacja o wyniku rekrutacji wysłana zostanie na adres e-mail podany w formularzu w dniach 19-20.05.2023.

2) dostarczenie w dniach 24-25.06.2023 papierowej wersji dokumentów – w sprawie szczegółów proszę oczekiwać kontaktu na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym.

Osoby zakwalifikowane na staż zostaną poinformowane o dalszych krokach – proszę oczekiwać kontaktu na adres e-mail lub telefon podane w formularzu zgłoszeniowym.

W razie pytań, należy kontaktować się z Koordynatorem Wydziałowym (elabonda@uwb.edu.pl).