Komitet Okręgowy Olimpiady Biologicznej

Siedziba Komitetu Okręgowego Olimpiady Biologicznej:

Wydział Biologii, Uniwersytet w Białymstoku
ul. Ciołkowskiego 1J, 15-245 Białystok
tel. 85 738-83-67, tel. 85 738-80-30 , tel. 85 738-83-84
e-mail: koob.bialystok@gmail.com

Skład Komitetu Okręgowego Olimpiady Biologicznej w Białymstoku w kadencji 2022 - 2025

Dr hab. Katarzyna Jadwiszczak, prof. UwB  – przewodnicząca
Dr Marek Bartoszewicz – wiceprzewodniczący
Dr Bożena Kozłowska-Szerenos – sekretarz
Dr hab. Andrzej Bajguz, prof. UwB
Dr hab. Anetta Borkowska
Dr hab. Paweł Brzęk
Dr Urszula Czyżewska
Dr hab. Andrzej Gębczyński
Dr hab. Inż. Magdalena Grabowska, prof. UwB
Dr hab. Piotr Jadwiszczak, prof. UwB
Dr Alina Stankiewicz
Dr hab. Adam Tylicki, prof. UwB
Dr hab. Ada Wróblewska, prof. UwB
Dr hab. Piotr Zieliński, prof. UwB

Strona Internetowa Olimpiady Biologicznej - http://www.olimpbiol.pl/

Na stronie internetowej prowadzonej przez Komitet Główny można znaleźć aktualności, harmonogram, regulaminy i inne potrzebne informacje.

Uczniów i nauczycieli zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem dotyczącym przygotowywania pracy badawczej. Poradnik znajdziecie pod tym linkiem [PDF].