Wykład "Jak studiować efektywnie i z przyjemnością?"

18.10.2016

Wszystkich studentów pierwszego roku na kierunkach Biologia, Chemia i Ochrona środowiska zapraszamy w dniach: 18 października o godzinie 18.00 i 20 października br. o godzinie 16.45 na wykłady Pani Niny Rotach na temat: "Jak studiować efektywnie i z przyjemnością?".

Zajęcia te pomogą Państwu odnaleźć się w nowej sytuacji, szybko się zaadoptować, przejść sprawnie przez studia, bezstresowo i z dobrymi wynikami.

Oba wykłady odbędą się w sali 2044 w Instytucie Chemii.

Jednocześnie informujemy, że zajęcia z Ergonomii i BHP planowane na 20 października o 16.45 zostają przesunięte o tydzień.