Rozwój kariery naukowej w ramach Horyzontu 2020

12.10.2016

Wydział Biologiczno-Chemiczny zaprasza na spotkanie organizowane w ramach działań LPK Białystok na wszystkich Wydziałach Uniwersytetu w Białymstoku "Rozwój kariery naukowej w ramach Horyzontu 2020". Spotkanie poprowadzi Pani Aldona Węglarz (Działu Nauki, Uniwersytetu w Białymstoku), która przedstwi zagadnienia dotyczące typów projektów, w których mogą uczestniczyć początkujący i doświadczeni naukowcy wraz z krótkim omówieniem, terminy najbliższych konkursów, przydatne linki i strony oraz portal EURAXESS.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 listopada br. o godz. 13.00 w sali Rady Wydziału (1007, Instytut Chemii, UwB, ul. K. Ciołkowskiego 1K) i skierowane jest do początkujących (w tym także do doktorantów) jak i doświadczonych naukowców.