Oferta pracy w projekcie badawczym

30.09.2015

W ramach realizacji grantu OPUS nr 2013/09/B/NZ1/01880 pt. „Enzymologia strukturalna hydrolazy S-adenozylo-L-homocysteiny: poszukiwania nowych celów strukturalnych dla selektywnych inhibitorów” planowane jest zatrudnienie osoby do pracy w projekcie badawczym. Zakres pracy obejmuje podstawowe metody biologii molekularnej (PCR, mutageneza i klonowanie) oraz ekspresja i oczyszczanie białek w skali preparatywnej z wykorzystaniem metod chromatograficznych. Miejscem realizacji projektu jest Instytut Chemii oraz Centrum Syntezy i Analizy BioNanoTechno przy Uniwersytecie w Białymstoku.

Oferta skierowana jest do studentów lub absolwentów kierunków Chemia lub Biologia. Niezbędna jest znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym. Doświadczenie w badaniach biochemicznych i/lub mikrobiologicznych będzie dodatkowym atutem.

Kandydaci muszą złożyć w terminie do 10 października 2015 roku u Kierownika projektu list motywacyjny i życiorys. Najlepszy Kandydat zostanie wybrany na podstawie oceny dostarczonych dokumentów oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

dr Krzysztof Brzeziński

Instytut Chemii