Metody badawcze w kryminalistyce i medycynie sądowej

07.11.2016

Wydział Biotechnologii i Nauk o Środowisku KUL w Lublinie zaprasza do udziału w drugiej już edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej KRIMED „Metody badawcze w kryminalistyce i medycynie sądowej”, która odbędzie się 18 listopada 2016 roku na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Środowisku KUL w Lublinie.

Gościem Honorowym Wydarzenia będzie prof. nadzw. dr hab. Czesław P. Kłak, który przedstawi wykład pt.: Profilowane seryjnych morderców.

Podczas konferencji poruszona zostanie tematyka kryminalistyki pod kątem:

- psychopatologii,

- analizy instrumentalnej,

- toksykologii sądowej,

- technik i metod stosowanych w miejscu przestępstwa,

- i wielu innych.

Rejestracja uczestników potrwa tylko do 8 listopada 2016 roku!

Uczestnicy Konferencji mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w formie:

- wystąpienia ustnego,

- posteru naukowego,

- rozdziału do monografii naukowej (5 pkt MNiSW).

Nie czekaj! Zarejestruj się na www.krimed.pl