Bezpłatne dodatkowe zajęcia językowe z Łaciny poza programem studiów

29.01.2016

"Sapere aude", czyli język łaciński dla początkujących

Zwrot „sapere aude” oznacza „odważ się być mądrym”.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na zajęcia z języka łacińskiego w ramach przedmiotów ogólnouczelnianych.

• - podstawy języka
  • - gramatyka
  • - tłumaczenie tekstów
  • - chęć wzbogacenia zasobu sentencji i zwrotów łacińskich funkcjonujących we współczesnym świecie

Zajęcia w wymiarze 30 godzin rozpoczną się w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016.

Rejestracja w Usosweb od 29.01. do 22.02.2016 r

Warunki zaliczenia: regularne uczęszczanie na zajęcia, aktywny udział, praca własna studenta. Po otrzymaniu zaliczenia istnieje możliwość wpisu do suplementu do dyplomu w rubryce inne osiągnięcia (na wniosek uczestnika kursu)

Termin spotkania organizacyjnego : 22.02.2016r godz.17,15 s.611

ul. M. Skłodowskiej-Curie 14 p.VI Budynek Rektoratu