Wykład PTChem

Data: 20.10.2023
Miejsce wydarzenia: Wydział Chemii

3wobraz.jpg

3W (woda, wodór, węgiel) – zasoby życia. Od idei do realizacji.

Wykład odbędzie się w sali 2044 20.10.2023 o godz. 9:15

Prelegenci:
dr hab inż. Łukasz Klapiszewski, prof. PP i p. Łukasz MACIEJEWSKI

Abstrakt:
Idea 3W jest wizją przyszłości, w której – jako całe społeczeństwo – odpowiedzialnie zarządzamy zasobami, którymi dysponujemy i w której możemy utrzymać i podnosić jakość naszego życia zużywając jednocześnie mniej energii i mniej nieodnawialnych zasobów.
3W skupia się na 3 zasobach, które będą miały ogromny wpływ na naszą przyszłość: to woda, wodór i węgiel.

Abstrakt 444.92KB [ .pdf ]
Deklaracja współpracy 582.21KB [ .pdf ]