Wigilia Wydziałowa - fotorelacja

21.12.2016

20 grudnia br. na naszym Wydziale odbyła się Wigilia Wydziałowa. Wzięli w niej udział pracownicy, studenci oraz doktoranci obu Instytutów. Mieliśmy również przyjemność gościć emerytowanych pracowników naszego Wydziału, którzy zechcieli wziąć udział w naszej uroczystości.

Spotkanie rozpoczęła Dziekan Wydziału, prof. dr hab. Beata Godlewska-Żyłkiewicz, dziękując wszystkim za przybycie oraz życząc zebranym Zdrowych i Wesołych Świąt.

W czasie spotkania, mieliśmy okazję skosztować pięknie ozdobionych pierników oraz wypić specjalnie przygotowany przez doktorantkę Wydziału - pyszny kompot z suszu. Nie zabrakło wspólnego kolędowania, które wprowadziło wszystkich w magiczny, świąteczny nastrój.

fot. S. Gardziejczyk