Webinarium "Samodzielna działalność gospodarcza - blaski i cienie"

Drodzy koledzy i koleżanki!

Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Biologii kolejny raz przychodzi do Was z ciekawą propozycją ;)

Tym razem chcielibyśmy zaprosić Was do zapoznania się z podstawami innowacyjnej przedsiębiorczości. Będziemy starali się podjąć tematy planowania i realizacji własnego biznesu.

W ramach cyklu webinarów organizowanych przez Radę Samorządu Studentów, odbędzie się spotkanie pt. "Samodzielna działalność gospodarcza - blaski i cienie".

Wspólnie z dr hab. Piotrem Wałejko, który na codzień pracuje na Wydziale Chemii i w przeszłości prowadził dla studentów przedmiot pt.: “Podstawy przedsiębiorczości”, będziemy starać się odpowiedzieć na pytania dotyczące prowadzenia własnej działalności.

Dr hab. Piotr Wałejko opowie między innymi:

???? o własnym biznesie jako opcji kariery zawodowej po studiach - argumenty za i przeciw

???? o źródłach finansowania

???? o tym jak zaistnieć na rynku, czyli zdobywaniu pierwszych klientów czy nawiązywaniu podstawowych kontaktów biznesowych

???? o wykorzystaniu potencjału internetu

Serdecznie zapraszamy we wtorek 18 maja 2021 r. o godz. 15.30 na transmisję spotkania on-line na Facebook’u!

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/2568973670074179

P.S. By dostać powiadomienie o trwającej transmisji on-line, koniecznie zaobserwujcie fanpage samorządu: https://www.facebook.com/samorzadbiologii