Udało się! Modernizacja alejki Prof. Aliny i Andrzeja Myrchów będzie finansowana z Budżetu Obywatelskiego 2020!

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 udało się dzięki Państwa głosom pozyskać finansowanie modernizacji alejki Prof. Aliny i Andrzeja Myrchów.

Projekt miejski M29 uzyskał 2140 głosów i zajął 5 miejsce w swojej grupie.

Projekt osiedlowy O12 uzyskał 1610 głosów i zajął 16 miejsce w swojej kategorii.

Oczywiście ten sukces był możliwy dzięki ogromnemu zaangażowaniu grupy specjalnej z Wydziału Biologii, w skład której weszli:

Wiesław Mikucki, Joanna Chołostiakow-Gromek, Anna Roszkowska i Barbara Łaszkiewicz-Tiszczenko.

Zespół ten odpowiedzialny był za opracowanie pomysłu oraz przygotowanie projektu.

Wyniki głosowania mieszkańców w Budżecie Obywatelskim w Białymstoku na 2020 rok