Spotkanie inauguracyjne dla studentów pierwszego roku 2. stopnia

Drodzy Studenci pierwszego roku 2. stopnia

W dniu 1 października 2020 r. w sali 2003 o godz. 10.00 (aula im. prof. Aliny Myrchy) odbędzie się spotkanie inauguracyjne dla studentów

pierwszego roku 2. stopnia kierunków Biologia oraz Biologia z przygotowaniem pedagogicznym. Bezpośrednio po inauguracji, opiekunowie poszczególnych roczników (dr Urszula Czyżewska oraz dr Alina Stankiewicz) przekażą bardzo istotne informacje dotyczące specjalności, pracowni specjalizacyjnych oraz przedmiotów do wyboru.

Serdecznie zapraszamy!