Pomoc Agatce

30.03.2017

APEL O POMOC DO WSZYSTKICH LUDZI

„WIELKIEGO” SERCA

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

zwraca się z prośbą o pomoc dla swojej podopiecznej:

Agatki Sankiewicz

o nr identyfikacyjnym 5938

Nasza córeczka Agatka ma porażenie mózgowe, torbielkę na móżdżku oraz padaczkę. Nie potrafi mówić, chociaż bardzo chciałaby. Jest alergikiem, ma refluks żołądkowy III stopnia i wymaga specjalnej diety. Lekarze podejrzewają rzadkie schorzenie genetyczne: Zespół Retta. Walczymy o jej zdrowie odkąd skończyła pół roku. Agatka, aby rozwijać się wymaga stałej, systematycznej, intensywnej i niejednokrotnie drogiej rehabilitacji. Przez lata walki i ciężkiej pracy usprawniającej codzienne funkcjonowanie, osiągnęła już wiele, ale dużo jeszcze przed nami. Staramy się zrobić wszystko, aby nasza córka funkcjonowała coraz lepiej. Gdy czasem nadzieja niknie Agatka po turnusie rehabilitacyjnym zaskakuje nas nowymi osiągnięciami.

Oprócz codziennej ciężkiej pracy i rehabilitacji powinna uczestniczyć w turnusach kilka razy w roku, jednak koszty terapii i rehabilitacji są wysokie i znacznie przekraczają nasze możliwości finansowe mimo, iż oboje pracujemy zawodowo, bardzo prosimy Państwa o wsparcie nas w tej trudnej drodze do sprawności i zdrowia.

Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą"

ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Z dopiskiem: 5938 Sankiewicz Agata - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia