Podpisanie umowy o współpracy z Zespołem Szkół Rolniczych w Białymstoku

Podpisanie umowy
We wtorek, 24 stycznia 2023 r. zawarta została umowa o wzajemnej współpracy pomiędzy Wydziałem Biologii Uniwersytetu w Białymstoku a Zespołem Szkół Rolniczych w Białymstoku. Nasz Wydział reprezentował Dziekan, dr hab. Piotr Zieliński, prof. UwB, zaś ze strony ZSR umowę podpisał Dyrektor, mgr inż. Andrzej Kamiński.
Głównym celem umowy jest nawiązanie wielopłaszczyznowej współpracy pomiędzy obiema jednostkami. Dzięki niej, uczniowie ZSR będą mieć możliwość m.in.:
- wykorzystywania elementów bazy dydaktycznej Wydziału Biologii,
- uczestnictwa w licznych zajęciach popularyzujących naukę.
Liczymy, że dla obu partnerów będzie to początek intensywnej i owocnej współpracy.