Odznaczenie Medalem Komisji Edukacji Narodowej

30.11.2023
Podczas posiedzenia Senatu Uniwersytet w Białymstoku w dn. 29.11.2023 dr hab. Ada Wróblewska, prof. UwB otrzymała z rąk Bohdana Paszkowskiego - wojewody podlaskiego Medal Komisji Edukacji Narodowej, za szczególne zasługi dla Oświaty i Wychowania.

Spośród licznych aktywności w obszarze Oświaty i Wychowania, jakie profesor Wróblewska wdrażała przez lata swojej pracy naukowo-dydaktycznej, na szczególną uwagę zasługują cieszące się ogromną popularnością, unikatowe w skali kraju projekty skierowane do społeczności pozaakademickiej - Młodzieżowy Uniwersytet Przyrodniczy oraz Misja Bioróżnorodność UwB.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

406237325_850850597047313_8842038852200831884_n.jpg

Więcej zdjęć znajduje się na stronie https://uwb.edu.pl/.../pracownicy-uniwersytetu-w...