Noc Biologów

15.01.2019

11 stycznia 2019 w Instytucie Biologii Uniwersytetu w Białymstoku po raz siódmy odbyła się Noc Biologów. Imprezy zorganizowane przez naszych pracowników, doktorantów i studentów przyciągnęły mnóstwo odwiedzających. Można było zobaczyć z bliska świat bakterii, pyłki roślin, poznać bliżej motyle i szereg egzotycznych zwierząt, odkrywać tajemnice biologii molekularnej a nawet zidentyfikować odciski palców potencjalnego złodzieja! Ogromnym zainteresowaniem cieszył się też nasz wieżowiec akwariowy oraz Uniwersyteckie Centrum Przyrodnicze.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć mieszkańców naszego regionu. Do zobaczenia za rok!

Link do zdjęć: [kliknij tu]

Julita Sadowska