Nagroda Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

22.10.2015

Gala wręczenia nagród odbyła się 12.10.2015 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Laureaci odebrali nagrody z rąk Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej.

Dr hab. Marta Eliza Płońska-Brzezińska została doceniona za osiągnięcia będące podstawą nadania stopnia doktora habilitowanego, w tym jednotematyczny cykl publikacji pt. „Otrzymywanie oraz badanie właściwości fizykochemicznych materiałów zawierających „małe” nanocebulki węglowe”.

Jak można przeczytać na stronie MNiSW - Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznawane są corocznie za wybitne osiągnięcia naukowe lub naukowo-techniczne (w trzech kategoriach: badań podstawowych, badań na rzecz rozwoju społeczeństwa i badań na rzecz rozwoju gospodarki), za osiągnięcia w opiece naukowej i dydaktycznej, za całokształt dorobku naukowego oraz za osiągnięcia organizacyjne.

Więcej o nagrodzie na stronie MNiSW: