Komunikat Dziekana

30.03.2020

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Komunikatem Rektora UwB wydanym 23 marca 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia obowiązku pracy na terenie uczelni w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 został wydłużony okres pracy zdalnej do dnia 10 kwietnia 2020 r.

W związku z powyższym:

Pracownicy Wydziału Biologii UwB pracują w trybie zdalnym;

Wejścia do pomieszczeń Wydziału są ograniczone do niezbędnego minimum, np. w razie konieczności zakończenia doświadczeń, opieki nad zwierzętami, prowadzenia hodowli itp.

W Dziekanacie Wydziału Biologii obowiązuje system pracy w formie dyżurów.

Dyżury od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 12.00.

W Bibliotece Wydziału Biologii pełnione są dyżury w poniedziałki, środy i piątki w godz. 9.00-12.00.

Czytelnia pozostaje zamknięta.

Całodobowo działa ochrona budynku.

Informacja o numerach telefonów niezbędnych do kontaktu z Wydziałem:

Dziekanat: 85 738 8383,

Dziekan: 85 738 8411,

Administrator: 85 738 8030.

Aktualne informacje i pozostałe zarządzenia władz uczelni znajdują się na stronie głównej UwB, [tutaj]

Z poważaniem,

Piotr Zieliński