KLUCZ DO MATURY Z BIOLOGII - oko w oko z egzaminatorem maturalnym

Zapraszamy na kolejną odsłonę warsztatów skierowanych do maturzystów

KLUCZ DO MATURY Z BIOLOGII - oko w oko z egzaminatorem maturalnym, które odbędą się w najbliższy piątek, 23 kwietnia o godz. 17:00.

W czasie spotkania pracownicy naszego wydziału, a jednocześnie czynni egzaminatorzy maturalni, omówią przykładowe zadania maturalne, przedstawią sposób ich poprawnego rozwiązania i wyjaśnią najczęściej popełniane błędy.

Dr hab. Agata Banaszek z Katedra Zoologii i Genetyki Uniwersytetu w Białymstoku opowie jak radzić sobie z zadaniami z GENETYKI, natomiast dr hab. Danuta Drzymulska z Katedry Biologii i Ekologii Roślin skoncentruje się na zadaniach z BOTANIKI.