Klasa patronacka - zajęcia na Wydziale

19.10.2017

Dnia 17.10.2017 roku odbyły się pierwsze zajęcia laboratoryjne dedykowane młodzieży klasy patronackiej IV Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku. Uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w zajęciach z biologii pt. „Plazmoliza i deplazmoliza u eukariontów” prowadzonych przez dr Annę Pietryczuk i Helenę Samsonowicz oraz w zajęciach z chemii „Fizykochemiczna analiza gleb” prowadzonych przez dr. Adama Cudowskiego i Helenę Samsonowicz. Zajęcia te rozpoczęły cykl spotkań przeznaczonych dla uczniów klasy IV LO w Białymstoku objętej patronatem przez nasz Wydział.

(Galeria zdjęć)