Jubileusz 70-lecia urodzin Profesora Zbigniewa Figaszewskiego

14.07.2015

Program Jubileuszu

11:00 Otwarcie Sesji Jubileuszowej - Wystąpienie Pani Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą, prof. dr hab. Beaty Godlewskiej-Żyłkiewicz oraz Dyrektora Instytutu Chemii, prof. dra hab. Krzysztofa Winklera

Wykład: „O dorobku naukowym Profesora Zbigniewa Figaszewskiego” - dr hab. Aneta Petelska

Wykład: „Początki…”, dr hab. Tadeusz Krogulec, prof. UwB

12:00 Przerwa kawowa

12:30 Sesja Naukowa

Wykład: „Lipidowe mezofazy ciekłokrystaliczne jako nośniki leków”, prof. dr hab. Renata Bilewicz (UW)

Wykład: „Biowirus u elektrochemika, czyli przypadek beznadziejny”, prof. dr hab. Paweł Krysiński (UW)

Wykład: „Detektory przepływowe z bezpośrednim wstrzykiem”, dr hab. Sławomir Kalinowski (UWM)

Wykład: „Biologia jako atrakcyjny obszar badań dla chemików”, prof. dr hab. Sławomir Strumiło (UwB)

Na Sesję Jubileuszową zapraszamy wszystkich uczniów i współpracowników Dostojnego Jubilata.

Dyrektor Instytutu Chemii

Prof. dr hab. Krzysztof Winkler