Erasmus+ studiuj za granicą

21.03.2018

Dnia 20 marca 2018 roku odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wyjazdów na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+. W spotkaniu wzięli udział: Pan Prodziekan Wydziału Biologiczno-Chemicznego dr hab. Piotr Zieliński, koordynatorzy programu Erasmus+ w Instytucie Chemii oraz Biologii, pracownicy Działu Współpracy Międzynarodowej oraz studenci, którzy odbyli studia lub praktyki za granicą. Studenci mieli okazję zasięgnąć wszelkich informacji odnośnie programu zarówno od strony formalnej jak i praktycznej na podstawie doświadczeń osób, które wzięły udział w programie Erasmus+. Rekrutacja na studia w roku akademickim 2018/2019 trwa do 27 marca 2018 roku, natomiast rekrutacja na praktyki odbywa się w trybie ciągłym cały rok. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej wydziału: https://biol-chem.uwb.edu.pl/studenci/podstrony/erasmus/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie Erasmus+.