Aktywne poszukiwanie pracy - spotkanie z pracodawcami w Instytucie Biologii

07.12.2015

Aktywne poszukiwanie pracy – spotkania z pracodawcami w Instytucie Biologii

• chcesz świadomie wkroczyć na ścieżkę swojego rozwoju zawodowego?
  • chcesz wiedzieć gdzie szukać pracy lub ciekawych miejsc praktyk zawodowych?
  • chcesz znać wymagania pracodawców w stosunku do absolwentów?
  • chcesz wiedzieć co powinieneś umieć żeby dostać atrakcyjną pracę w swoim zawodzie?

Comiesięczne spotkania z ludźmi sukcesu w Instytucie Biologii dadzą Ci możliwość orientacji w rynku pracy, rozpoznania zapotrzebowań, nawiązania bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi pracodawcami.

15 grudnia 2015 r. (wtorek) o godz. 13:30 w sali 2058 budynku Instytutu Biologii Uniwersytetu w Białymstoku przy ulicy Ciołkowskiego 1J odbędzie się spotkanie z podinspektorem mgr Jarosławem Nowikiem

chemikiem, absolwentem Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Biologiczno-Chemicznego na Kierunku Chemia, od 1998 roku pracownikiem, a później funkcjonariuszem w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku w Pracowni Chemii; w 2003 roku uzyskał uprawnienia biegłego do samodzielnego wydawania opinii z zakresu kryminalistycznych badań chemicznych, badań materiałów i urządzeń wybuchowych oraz badań na zawartość alkoholu w płynach ustrojowych, a od 2007 roku jest kierownikiem Pracowni Chemii Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.