Konkurs plastyczny w ramach projektu Spotkajmy się w Teatrze Natury pt. Przyroda w Szkiełku Powiększającym dofinansowany przez WFOŚiGW w Białymstoku został rozstrzygnięty!

Prace zbiorowe
I miejsce - Przedszkole "Supermocni" w Białymstoku
II miejsce - ex aequo Przedszkole Niepubliczne nr 6 w Białymstoku, Językowe Przedszkole Niepubliczne "Super Kids" w Białymstoku
III miejsce - Przedszkole Samorządowe nr. 21 "Na Bojarach" w Białymstoku

Wyróżnienia - Elastyczne Przedszkole przy WSE w Białymstoku "Orzełek", Przedszkole "Słoneczne" w Wasilkowie, Przedszkole Samorządowe nr. 53 "Plastuś" w Białymstoku, Przedszkole Samorządowe nr. 77 "Rumiankowe Przedszkole" w Białymstoku

Prace indywidualne

Szkoły podstawowe, klasy I-III
wyróżnienia - Julia Brzozowska, Lena Długozima, Aleksandra Kut

Szkoły podstawowe, klasy IV-VIII
I miejsce - Aleksandra Czarniewska
II miejsce - Michalina Niewińska
III miejsce - Wojciech Grygorczuk
wyróżnienie - Julian Niewiński

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym dowiemy się więcej o fantastycznych pracach przyrodniczych naszych najmłodszych.

Rośliny inwazyjne na terenie Białegostoku i okolic

OTWÓRZ BROSZURĘ

OBEJRZYJ FILM

Odznacz występowanie rośliny inwazyjnej w Białymstoku i okolicach!

JAK? To bardzo proste: otwórz mapę z linku: https://tiny.pl/78gts , zrób zdjęcie i zaznacz miejsce.

Konkurs - Tworzymy Hotele dla Owadów

Zaczynamy już od 12 listopada 2020r !

OTWÓRZ BROSZURĘ

...Owadom możemy pomóc budując hotele, niewielkie konstrukcje, w których mieszkań jest wiele...

Większość owadów skorzysta ze zbudowanych przez nas hoteli dopiero wiosną i latem - ale dzisiaj je zbudujmy! Jesień obdarza nas wieloma skarbami, które można wykorzystać do konstrukcji hoteli.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Zbuduj Hotel dla Owadów. Z dostarczonych przez Wydział Biologii i Koło Naukowe Biologów materiałów, ale również zebranych podczas jesiennych spacerów możecie taki Hotel stworzyć sami. Pomoże Wam specjalnie przygotowana instrukcja, wraz z opisem w jaki sposób oraz dla kogo budujemy Hotele, a kto może być nieproszonym gościem.

Konkurs trwa do 20 grudnia 2020 roku.

Karta zgłoszeniowa

Konkurs plastyczny w ramach projektu Spotkajmy się w Teatrze Natury

skierowany do przedszkoli, zerówek oraz uczniów szkół podstawowych!

Zaczynamy już od 23 października 2020 r!

Uwaga - zmiana w regulaminie!

Ze względu na obowiązującą formę zdalną nauczania w klasach I-III, uczniowie tych klas mogą przystąpić indywidualnie do konkursu Spotkajmy się w Teatrze natury pt. Przyroda w szkiełku powiększającym.

Karta zgłoszeniowa