logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Serdecznie zapraszamy studentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w spotkaniu „Polska droga do neutralności klimatycznej” krajowej edycji konferencji z cyklu „Solve Climate by 2030”, realizowanego przez nowojorski Bard College (Center For Environmental Policy). Inicjatywa ta zyskuje coraz więcej uczestników – w tym roku w ponad pięćdziesięciu krajach odbędzie się ponad sto spotkań poświęconych neutralności klimatycznej! Polska edycja odbędzie się na platformie Zoom już 15 kwietnia o godz. 16:00.

Głos zabiorą prof. Szymon Malinowski z Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, który opowie o antropogenicznych zmianach klimatu, kierująca Krajowym Ośrodkiem Zmian Klimatu Agnieszka Ragin, która przybliży specyfikę polskiej drogi do neutralności klimatycznej oraz Weronika Gajda z Młodzieżowej Rady Klimatycznej, która opowie, co każde z nas może zrobić dla klimatu. Program przewiduje również dyskusję.

Rejestracja umożliwiająca udział w wydarzeniu potrwa do wtorku 13 kwietnia do godz. 23:59 i jest możliwa pod adresem: MAILSCANNER HAS DETECTED DEFINITE FRAUD IN THE WEBSITE AT "FORMS.GLE". DO _NOT_ TRUST THIS WEBSITE: https://forms.gle/zgJ6YHh2vjn4EgmN8.
Więcej szczegółów mogą Państwo znaleźć na stronie https://www.solveclimateby2030.org oraz na stronie naszego wydarzenia https://fb.me/e/clf0EocLm.

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologii.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona