Serdecznie zapraszamy do udziału w otwartych wykładach prof. dr Vo Luong Hong Phuoc z University of Science, UHCM, Ho Chi Minh (Sajgon) w Wietnamie o funkcjonowaniu i zagospodarowaniu lasów mangrowych na pobrzeżu Pacyfiku.

Wykłady w j. angielskim odbędą się w dniach:
- 7 czerwca  (wtorek) o godz. 13.00 w sali nr 2003 (część I) oraz
- środę (8 czerwca) o godz. 15.00 w sali nr 2060 (część II).

Po zakończeniu środowego wykładu, odbędzie się otwarte seminarium dla chętnych o studiowania w Wietnamie. Będzie to także doskonała okazja, by zadać inne pytania do prelegentki. W tym seminarium będzie brał udział także uczestnik projektu Erasmus plus z Ekwadoru, goszczący w tym samym czasie w Katedrze Ekologii Wód. Zachęcam wszystkich pracowników, magistrantów, licencjuszy oraz doktorantów do udziału w tych wykładach, które są pierwszymi w historii naszego wydziału, jakie odbywają się w ramach Erasmus plus.