1. Dziekan Wydziału Biologii UwB dr hab. Piotr Zieliński oraz Prezes Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków Edyta Karpowicz przywitali gości pierwszego spotkania w ramach „Popołudniowej Kawki z Mlekiem” w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020.

2. Adam Zbyryt z Polskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków opowiedział o projekcie ochronie bocianów białych.

3. Dorota Ławreszuk, doktorantka Wydziału Biologii UwB oraz pracownik Nadleśnictwa Głęboki Bród, przybliżyła nam tajniki życia głuszców w Puszczy Augustowskiej oraz opowiedziała o projekcie ochrony tych pięknych i rzadkich kuraków.

4. Pisarz i publicysta Stanisław Łubieński opowiedział o niezwykle ciekawym projekcie który przez miłość do ptaków łączy mieszkańców Warszawy.