Szanowni studenci,

poszukujemy osób chętnych odmienić szarą studencką rzeczywistość, by ten rok był pełen wydarzeń naukowych, kulturalnych i rozrywkowych!

Jeśli chcecie mieć realny wpływ na działalność uczelni, organizować i uczestniczyć w wydarzeniach, a przy okazji rozwinąć swoje kompetencje i poznać szereg nowych osób to zapraszamy do naszego samorządowego zespołu. W tym roku mamy zaplanowane: organizację otrzęsin, konkursów, warsztatów związanych z karierą po studiach oraz szeroko pojętą promocją wydziału. Naszym priorytetem będzie także reprezentowanie studentów i ich interesów przed władzami wydziału.

Swoje kandydatury możecie składać do 14 października, a w dniach 18-19 października odbędą się wybory do Rady Samorządu Studenckiego Wydziału Biologii za pośrednictwem platformy USOS. Szczegółowe informacje pod linkiem https://parlament.uwb.edu.pl/ogloszenia/.

Jeżeli macie jakieś pomysły, problemy to śmiało piszcie i pytajcie.

Niech moc na nowy rok akademicki będzie z Wami!
Z pozdrowieniami,
Samorządowcy