Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy honorowe przyznane przez JM Rektora prof. dr hab. Roberta W. Ciborowskiego dla najlepszych absolwentów II stopnia na kierunku biologia:

mgr Sandrze Chmielewskiej,

mgr Magdalenie Bazarewskiej,

mgr Natalii Wasilewskiej,

mgr Damianowi Brzezińskiemu

oraz absolwentce I stopnia na kierunku biologia: lic. Urszuli Jabłońskiej.

Ponadto najlepsi absolwenci na kierunku biologia I i II stopnia otrzymali z rąk Dziekana Wydziału Biologii nagrody ufundowane przez firmę DanLab, Bank Millennium SA oraz wydawnictwo Prószyński i S-ka. I miejsce w konkursie oraz nagrodę finansową firmy DanLab przyznano mgr Damianowi Brzezińskiemu, a II miejsce mgr Magdalenie Bazarewskiej, natomiast wyróżnienia mgr Sandrze Chmielewkiej, mgr Joannie Kozłowskiej oraz mgr Natalii Wasielewskiej, kończącym studia II stopnia na kierunku biologia.

Lic. Urszula Jabłońska zajęła I miejsce w konkursie na najlepszego absolwenta studiów I stopnia oraz otrzymała nagrodę finansową Banku MIllennium SA, a II miejsce zajęła lic. Sandra Bazulczuk w tym nagrody wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Studenci I stopnia na kierunku biologia, ekobiznes i mikrobiologia, którzy uzyskali najwyższą średnią w rekrutacji na studia zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi przez Dziekana Wydziału Biologii dr hab. Piotra Zielińskiego, prof. UwB.

Zdjęcia: Damian Brzeziński i Urszula Jabłońska