Szanowni Państwo,

Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów i Parlament Studentów UwB mają zaszczyt po raz kolejny zaprosić Państwa na show naukowe Kreatywne rozmowy o nauce, które odbędzie się w czwartek 20 października o godz. 18:00 w Centrum Kultury Uniwersyteckiej na Kampusie UwB. Tematem przewodnim drugiej edycji show KRON są szeroko rozumiane nowe technologie i innowacje.

KRON to cykliczne spotkania z naukowcami i praktykami,którzy chcą się podzielić „ideami wartymi rozpowszechniania”z szeroką publicznością. Wydarzenie te jest swego rodzaju "show naukowym” organizowanym przez studentów i doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku. Kreatywne Rozmowy o Nauce łączą ludzi z pasją, którzy potrafią wyjaśnić różne zjawiska, procesy, wydarzenia itd. w sposób przystępny, a zarazem niezwykle ciekawy i inspirujący. Każda edycja Rozmów skupia się na innych dziedzinach nauki i wiedzy. Wstęp na wydarzenie jest otwarty dla wszystkich - zarówno młodszych, jak i starszych, profesjonalistów oraz laików.

Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja nauki, inspiracja do różnych przemyśleń, a także aktywizacja młodych ludzi poprzez wskazywanie im nowych, ciekawych ścieżek rozwoju.

Zapraszamy!

Mariana Kozłowska