logo_smalluwb_img_mobileszukaj

Szanowni Państwo,

Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów i Parlament Studentów UwB mają zaszczyt po raz kolejny zaprosić Państwa na show naukowe Kreatywne rozmowy o nauce, które odbędzie się w czwartek 20 października o godz. 18:00 w Centrum Kultury Uniwersyteckiej na Kampusie UwB. Tematem przewodnim drugiej edycji show KRON są szeroko rozumiane nowe technologie i innowacje.


KRON to cykliczne spotkania z naukowcami i praktykami,którzy chcą się podzielić „ideami wartymi rozpowszechniania”z szeroką publicznością. Wydarzenie te jest swego rodzaju "show naukowym” organizowanym przez studentów i doktorantów Uniwersytetu w Białymstoku. Kreatywne Rozmowy o Nauce łączą ludzi z pasją, którzy potrafią wyjaśnić różne zjawiska, procesy, wydarzenia itd. w sposób przystępny, a zarazem niezwykle ciekawy i inspirujący. Każda edycja Rozmów skupia się na innych dziedzinach nauki i wiedzy. Wstęp na wydarzenie jest otwarty dla wszystkich - zarówno młodszych, jak i starszych, profesjonalistów oraz laików.


Głównym celem wydarzenia jest popularyzacja nauki, inspiracja do różnych przemyśleń, a także aktywizacja młodych ludzi poprzez wskazywanie im nowych, ciekawych ścieżek rozwoju.


Zapraszamy!

 
Mariana Kozłowska
Paweł Szorc
 

MASZ CIEKAWE ZDJĘCIA LUB INTERESUJĄCE INFORMACJE PRZYRODNICZE?

Wyślij je na stronę internetową Wydziału Biologii.

PROMOCJA, OLIMPIADY I KONKURSYikona
Cooperationikona