Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach Akademii Młodego Badacza odbywających się na Wydziale Biologii i Wydziale Chemii Uniwersytetu w Białymstoku.

W bieżącym roku szkolnym, ze względu na aktualną sytuacje epidemiologiczną w kraju oraz dbając o bezpieczeństwo uczniów, proponujemy jedynie zajęcia wykładowe, które odbywać się będą z zachowaniem wszystkich zaleceń oraz rygorów sanitarnych.

Uczestnictwo w zajęciach w ramach Akademii Młodego Badacza jest  doskonałą okazją do poznania bazy dydaktycznej i naukowej Wydziału Biologii oraz Wydziału Chemii, odbycia konsultacji z pracownikami naukowymi, studentami i doktorantami. Z całą pewnością przyczyni się to do rozwinięcia pasji i zainteresowań oraz pomoże w wyborze dalszej ścieżki kształcenia.

Wszystkie dokumenty należy złożyć jedynie w formie elektronicznej. Harmonogram rekrutacji oraz wszystkie potrzebne załączniki znajdują się na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy.