W dniach 3-13 czerwca 2022 r. odbędzie się rekrutacja do programu stażowego projektu "Nowoczesny Uniwersytet szansą na rozwój przyszłych kadr regionu". Informacje o projekcie, regulamin rekrutacji oraz wszystkie niezbędne dokumenty rekrutacyjne znajdują się na stronie:

Kandydatów z kierunku Biologia obowiązuje rekrutacja dwuetapowa:

1) przesłanie w terminie 3.06.2022 – 8.06.2022 formularzy rekrutacyjnych na adres e-mail (przez USOSmail) Koordynatora Wydziałowego: dr Elżbiety Bondy-Ostaszewskiej (elabonda@uwb.edu.pl).  W temacie maila proszę wpisać: „STAŻ2022- Imię i Nazwisko”. Informacja o wyniku rekrutacji wysłana zostanie na adres e-mail podany w formularzu w dniu 9.06.2022.

2) dostarczenie w dniach 10-13.06.2022 papierowej wersji dokumentów – w sprawie szczegółów proszę oczekiwać kontaktu na adres e-mail lub telefon podane w formularzu zgłoszeniowym.

Osoby zakwalifikowane na staż zostaną poinformowane o dalszych krokach – proszę oczekiwać kontaktu na adres e-mail lub telefon podane w formularzu zgłoszeniowym.

W razie pytań, należy kontaktować się z Koordynatorem Wydziałowym (elabonda@uwb.edu.pl).