Matura z biologii to ważne wyzwanie. Dobry wynik jest przepustką na wymarzone studia na prestiżowych uczelniach. Jednak udzielanie precyzyjnych odpowiedzi zgodnych ze schematem oceniania wymaga dużo doświadczenia i praktyki. W związku z tym na Wydziale Biologii organizujemy warsztaty KLUCZ DO MATURY Z BIOLOGII - oko w oko z egzaminatorem maturalnym.

W czasie spotkania dr Marek Bartoszewicz z Katedry Mikrobiologii i Biotechnologii, a jednocześnie czynny egzaminator maturalny, omówi przykładowe zadania maturalne z zakresu CHEMIZMU ŻYCIA oraz CYTOLOGII, a także przedstawi sposób ich poprawnego rozwiązania i najczęściej popełniane błędy. Naturalnie możliwe będzie zadawanie pytań w formie komentarzy w czasie warsztatów. Całość na żywo na naszym profilu na Facebooku. Link poniżej:

LINK DO WARSZTATÓW - przekierowanie do Wydarzenia na Facebooku

Zapraszamy, piątek, 16 kwietnia, godzina 17.00.