Kiedy odcienie nieba oscylują między szarym, burym a szaroburym, nie zostaje nic innego jak ciepły kocyk i dobra książka. Kocyk musicie zorganizować sobie sami, a my już zajmiemy się resztą. Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Jackiem Karczewskim, na którym będziecie mieli okazję poznać bliżej „Jej wysokość gęś”. Jest to pięknie wydana książka, która rozgrzeje Was ciepłem emanującym z każdego rozdziału. Poznacie opowieści o ptakach, które czasami mówią więcej o nas samych. Jeżeli poszukujecie wartościowego prezentu świątecznego to nie może Was zabraknąć na sobotnim spotkaniu. A jeśli znacie i macie już „Jej wysokość gęś” to przyjdźcie koniecznie, aby podzielić się swoją opowieścią i zdobyć osobistą dedykację od Jacka.