W dniu 4 października 2021 r. na Wydziale Biologii odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego. To właśnie po złożeniu ślubowania kandydaci stali się pełnoprawnymi studentami naszego Wydziału. Uroczystość była także doskonałą okazją do prezentacji aktywności studentów, w tym Wydziałowej Rady Samorządu Studentów, Koła Naukowego Biologów im. doktora Włodzimierza Chętnickiego oraz Samorządu Studentów. Ponadto wręczono dyplomy honorowe dla najlepszych absolwentów, którzy ukończyli studia na Wydziale Biologii w tym roku uzyskując bardzo wysokie wyniki w nauce. Ponadto Dziekan Wydziału Biologii przyznał nagrodę dla Najlepszego Absolwenta studiów I stopnia na kierunku biologia pani lic. Sandrze Natalii Molendowskiej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie GRATULUJEMY!

Kandydaci, którzy w procesie rekrutacji uzyskali najwyższe wyniki, otrzymali z rąk Dziekana listy gratulacyjne oraz drobne upominki.

Uroczystość uświetnił wykład inauguracyjny pt. Fascynujący świat storczyków wygłoszony przez prof. dr hab. Emilię Brzosko.

Fot. Sandra Chmielewska