Zagłosuj za modernizacją Alejki im. Profesorów Aliny i Andrzeja Myrchów!

Tylko do 15 października można głosować na projekty M29 i O12 zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego 2020 roku związane z modernizacją Alejki Profesorów Aliny i Andrzeja Myrchów, którzy swoją działalnością doprowadzili do powstania biologii uniwersyteckiej na naszej uczelni.

Alejka łączy Kampus z ulicą Świerkową i Wiejską i wielu z nas z niej korzysta każdego dnia.

Alejka po modernizacji zyska nową nawierzchnię (nie będzie już błota), ławki, kosze na śmieci, płot i oświetlenie. Ponadto przy alejce staną plansze edukacyjne. Warto zagłosować!

Głosować może każdy mieszkaniec Białegostoku zarówno dorosły jak i małoletni. Nieistotne jest w tym przypadku miejsce zameldowania.

Zachęcajmy swoją rodzinę i znajomych do poparcia naszych projektów.

Aby oddać swój głos przez Internet, kliknijcie TU

Możesz też samodzielnie wydrukować i wypełnić papierową kartę do głosowania [PDF].

Karty papierowe są też dostępne w Dziekanacie Wydziału Biologii pok. 1010.

Wypełnione karty proszę zostawiać w Dziekanacie Wydziału Biologii.

Prosimy wszystkich członków społeczności akademickiej Uniwersytetu w Białymstoku oddajcie swoje
głosy na oba projekty. Postarajcie się też o głosy rodziny i znajomych.